Backstage

L'Equip

null

Tavi Muní

Producció i Direcció
null

Eduard Baztán

Direcció creativa i d’art
null

Nicole Castro

Disseny Gràfic
null

Àlex Moreno

Assistent de Rodatge
null

Rafael C.Prim

Càmera 1
null

Joan López

Producció i Direcció Executiva

Beatriz Simón

Ajudant de producció
null

Gisela Barrios

Disseny Multimedia
null

Andrea Montes

Xarxes Socials
null

Adrià Reixach

Càmera 2

Capítol 1

Alt Empordà

Imatges del rodatge

Agraïments

Convidats

Salva Racero
Àngels Bassas

Col·laboradors

Empordà Brava
Museu del Joguet de Catalunya
Collverd
Pelai
MasetPlana
La Vinyeta
Vedella dels Aiguamolls
Castell Sant Ferran
Ca La Caputxeta
El Graner
Anxoves de Roses
Parc Bosch
Grup Oliveda
Granja Sués

Participants

Joan Manel Alfaro
Carmen Giménez
Iraida Sais

Capítol 2

La Selva

Imatges del rodatge

Agraïments

Convidats

Pep Poblet
Albert Ausellé

Col·laboradors

Bicicarril
Arti Cultura i Patrimoni
Aliança

Participants

Ivan Álvarez
Marina Feliu
Cristina Feliu
Joan Llinàs

Capítol 3

Garrotxa

Imatges del rodatge

Agraïments

Convidats

Pep Plaza
Jessica Mellado

Col·laboradors

Mas Prat

Rucs Someres S.C.

La Xiquella de la Vall d’en Bas

La Quinta Justa

Museu de Sant Esteve

Participants

Lluís Vila
Oriol Rizo
Gerard Xifra
Carme Grau

Capítol 4

Baix Empordà

Imatges del rodatge

Agraïments

Convidats

Ferran Martínez
Cèlia Pallí

Col·laboradors

Burricleta
Mooma
Ullastret

Participants

Víctor Martínez
Pau Frigola
Carmina Ontiveros

Capítol 5

Alt Empordà

Imatges del rodatge

Agraïments

Convidats

Núria Sanmartí
Victor Küppers

Col·laboradors

Resguard dels Vents
Sky & Mountain
Mas el Lladré
País d’art i història

Participants

Marc Costa
Toti Valés
Joan Puigcorbé
Emma Lozano

Capítol 6

Gironès

Imatges del rodatge

Agraïments

Convidats

Ruth Jiménez
Josep Roca

Col·laboradors

Montjuic B&B
Caiac i Natura
Eccocivi
Museu del cinema
El Celler de Can Roca

Participants

Atilio Cesar Vásquez
Guillem Parres
Júlia Terricabras

Capítol 7

Pla de l’Estany

Imatges del rodatge

Agraïments

Convidats

Andrea Huisgen
Matthew Tree

Col·laboradors

Baronia de Vilademuls
Dolça Abella
Fang Aventura
Formatgeria Mas Alba
 Mas Auró
Sastres Paperers
Crespianes
Mas Casadevall

Participants

Mario Vives
Eric Múrio
Ignasi Calvis
Marieke Van Der Spek
Jordi Torrent

Capítol 8

Cerdanya

Imatges del rodatge

Agraïments

Convidats

Tània Sàrrias
Alfons Brosel

Col·laboradors

Cal Rei
Ca la Núria
Els tres Hereus
La Molina
Altitud Extrem

Participants

Marc Bernadas
Núria Bonet
Pere Montasell

Amb el suport de...

La Diputació de Girona
El Patronat de Turisme Costa Brava
Girona Excel·lent
Empordà Turisme
Consell Comarcal de l’Alt Empordà
La Selva Comarca de l’Aigua
Consell Comarcal de La Selva
Turisme Garrotxa
Consell Comarcal del Baix Empordà
Ripollès Desenvolupament
Vall de Camprodon
Vall de Ribes
Gironès, terra de passeig
Consell Comarcal del Gironès
Consell Comarcal del Pla de l’Estany
 Cerdanya La Gran Ball del Pirineu

Patrocinadors

DS Automobiles

Col·laboradors del programa

Tècnia · Copisteria, Papereria

Ajuntaments

Ajuntament de Figueres
Ajuntament de Castelló d’Empúries
Ajuntament d’Amer
Ajuntament d’Osor
Ajuntament d’Anglès
Ajuntament de Les Preses
Ajuntament de la Vall d’en Bas
Ajuntament d’Olot
Ajuntament de Gualta
Ajuntament de Palau-sator
Ajuntament d’Ullastret
Ajuntament de Ribes de Freser
Ajuntament de les Lloses
Ajuntament de Vilallonga de Ter
Ajuntament de Girona
Ajuntament de Sant Martí Vell
Ajuntament de Sant Miquel de Campmajor
Ajuntament d’Esponellà
Ajuntament de Serinyà
Ajuntament de Banyoles
Ajuntament de Bellver de Cerdanya
Ajuntament d’Alp

Una producció de:

Frame Girona